تبلیغات
بارسلونا - مسی محبوب ترین بازیکن در خاک اسپانیا

مسی همچنان در اسپانیا محبوب‌ترین است.به گزارش AS, گرچه مسی بار دیگر به عنوان محبوب‌ترین بازیکن لالیگا انتخاب شده است اما درصد محبوبیت وی که در سال ۲۰۱۱ ۴۸% بود به ۴۳% کاهش یافته است که می‌‌توان این کاهش را به علت عادت کردن هواداران به رکورد شکنی‌های وی عنوان کرد. درصد مسی همچنین در نظر سنجی بهترین بازیکن تاریخ هم از ۲۴% به ۳۱% افزایش یافته است.

این نظرسنجی بازیکنان زیادی را در صدر خود دیده. رائول، زیدان، مارادونا و دی استفانو از محبوب‌ترین بازیکنان این نظرسنجی در تاریخ لالیگا بوده اند که مسی در سال ۲۰۱۱ به عنوان محبوب‌ترین بازیکن لالیگا انتخاب شد.

اینیستا و رونالدو هم در رده‌های بعدی این نظر سنجی قرار دارند و این سه‌ نفر در شهر مادرید هم محبوب‌ترین بازیکنان هستند. کاسیاس نیز در رده چهارم این رده بندی قرار درد. ژاوی نیز که در نظرسنجی سال ۲۰۱۱ ۲۸% محبوبیت را دارا بود، امسال تنها ۱۷% از هواداران را جذب کرده است. در این نظر سنجی فالکائو پیشرفت فوق العاده‌ای داشته و از ۴% به ۱۳% رسیده است و راموس نیز که در سال ۲۰۱۱ تنها ۳% محبوبیت داشت، در این نظرسنجی به ۱۰% رسیده است. ایسکو هم یک رشد بی‌ سابقه داشته و ۶% از محبوبیت را در میان هواداران کسب کرده است.برچسب ها : بارسلونا ، اخبار بارسا ، فوتبال ، مسی ، لیگ اسپانیا ، بهترین بازیکن فوتبال ، گل ،


تاریخ : چهارشنبه 20 اسفند 1393 | 10:08 ب.ظ | نویسنده : علی | نظرات