تبلیغات
بارسلونا - مسی:بارسا باشگاهی ایده آل برای نیمار است

ستاره جوان برزیلی که به تازگی با انتقالی 57 میلیون یورویی راهی بارسا شد، با بازی های خوبی که در جام کنفدراسیون ها به نمایش گذاشت، چشم ها را خیره کرد.

 لیونل مسی، ستاره بارسا، معتقد است که این باشگاه، باشگاهی ایده آل برای نیمار است.
ستاره جوان برزیلی که به تازگی با انتقالی 57 میلیون یورویی راهی بارسا شد، با بازی های خوبی که در جام کنفدراسیون ها به نمایش گذاشت، چشم ها را خیره کرد.

اما هنوز بسیاری در مورد مناسب بودن زوج مسی- نیمار تردید دارند اما ستاره آرژانتینی تاکید کرد که بارسا می تواند به نیمار کمک کند تا به بازیکن بهتری تبدیل شود.   

او در گفتگو با ال موندو دپورتیوو گفت:گ من این شانس را داشتم که در کنار ستاره های بزرگی بازی کنم و نیمار هم ستاره دیگری است که با باشگاه ما ملحق شده است. بازی در کنار بازیکنان بزرگ بسیار جالب است و من فکر می کنم که بارسا باشگاهی ایده آل برای اوست."

بارسا فصل گذشته در لالیگا به قهرمانی رسید اما در چمپیونزلیگ با شکست 7-0 در مجموع دو دیدار مقابل بایرن در مرحله نیمه نهایی، از دور رقابت ها کنار رفت. مسی اکنون به افتخارات بیشتر در فصل پیش رو فکر می کند.

" هدف من کسب همه جام ها با بارساست. ما هر سال برای رسیدن به این هدف آماده می شویم و به همین دلیل می خواهیم تمرینات پیش فصل خوبی داشته باشیم."

زیکو به تازگی اعلام کرد که مسی بزرگترین بازیکنی است که تا به حال نتوانسته قهرمانی در جام جهانی را تجربه کند.

ستاره بارسا با تشکر از اسطوره برزیلی گفت:" از زیکو به خاطر صحبت هایش تشکر می کنم. من همیشه تلاش می کنم تا بهترین بازی ها را ارائه بدهم و به جام های مختلف برسم. واضح است که قهرمانی در جام جهانی یکی از رویاهای من است؛ همین طور برای هم تیمی ها و هموطنانم.

اما این تنها مربوط به جام جهانی نیست. بلکه من در همه رقابت ها به دنبال قهرمانی هستم. من در هر دیدار با همین انگیزه بازی می کنم.

هنوز خیلی زود است که در مورد جام جهانی فکر کنیم چون هنوز یک سال دیگر باقی مانده است."برچسب ها : بارسلونا ، اخبار بارسا ، فوتبال ، مسی ، لیگ اسپانیا ، بهترین بازیکن فوتبال ، گل ،


تاریخ : چهارشنبه 20 اسفند 1393 | 10:09 ب.ظ | نویسنده : علی | نظرات