تبلیغات
بارسلونا - بارسا به دنبال ستاره ی اماراتی

بارسا به دنبال جذب عمرعبدالرحمن؛ ستاره تیم ملی امارات

سایت گل- طبق گزارش منتشره در روزنامه اسپورت کاتالونیا، سران باشگاه بارسلونا ممکن است برای جذب عمر عبدالرحمن، ستاره جوان تیم ملی امارات که درالعین امارات توپ می زند دست به کار شوند. این ستاره 21 ساله در خط میانی توپ می زند و در رقابت های المپیک 2012 لندن توانایی هایش را به نمایش گذاشت و درخشش او در چند بازی محدود تیم المپیک امارات در لندن کافی بود تا سران باشگاه های بزرگ اروپایی او را زیر ذره بین بگیرند.

 طبق گزارش منتشره در گیومی اسپورت و دیلی اکسپرس سران باشگاه بارسلونا این جواهر آسیایی را زیرذره بین گرفته اند و ممکن است با تیم هایی مثل منچسترسیتی و آرسنال که برای جذب او دست به کار شده اند به رقابت پبردازند.

عبدالرحمان در ماه های اخیر همیشه زیر نظر بوده و استعدادیاب های باشگاه های انگلیسی بازیهای او را زیر نظر داشته اند. این بازیکن جوان تابستان گذشته 2 هفته در سیتی تست تمرینی داده بود ولی آنها به خاطر مشکلاتی که او برای اخذ ویزای کاری در انگلیس با آن مواجه می شد از تلاش برای جذبش سرباز زدند ولی ممکن است امسال دوباره به سراغ او بروند. از سوی دیگر به نظر می رسد که آرسن ونگر هم تمایل زیادی به جذب این ستاره جوان دارد و ممکن است سران بارسا هم وارد کورس برای خرید عبدالرحمن بشوند.

البته درنهایت این تاتامارتینو، سرمربی جدید بارساست که باید در این باره نظر نهایی را بدهد.

ولی آنچه مسلم است این است که اگر بارسایی ها بخواهند برای خرید عبدالرحمن وارد گود شوند، باید با باشگاه های بزرگی مثل سیتی و آرسنال رقابت کنند. اخیرا محمد عبید، سرمربی العین گفته بود:« عمر پیشنهادات زیادی دریافت کرده.»

بدون هیچ شکی عمر عبدالرحمن جواهر فوتبال امارات است و باید درانتظار اخبار بیشتری از او باشیمبرچسب ها : بارسلونا ، اخبار بارسا ، فوتبال ، مسی ، لیگ اسپانیا ، بهترین بازیکن فوتبال ، گل ،


تاریخ : شنبه 8 فروردین 1394 | 03:54 ب.ظ | نویسنده : علی | نظرات